Sponsorlu Bağlantılar

Harika Kanatlar - Canlı Yayın Felakati

Videoyu Oynat
12 Eylül 2021, 14:20 11:20 104

Jimbo, Astro ile birlikte Galaksi Kanatlar üyelerini, yeni ekip bilgisayarına yüklüyordur. Ekip üyelerinin kendilerine ait dosyalarının altında, bilgilerini toplamıştır. Bu sırada Jett yanlarına gelir. Astro, Jett'e kendisi hakkında bilgiler gösterirken küçültme ışını özelliğiyle kendisini küçültür. Bu sırada hava kontrol kulesinden Sky, Jett'i paket teslimatı yapması için anons eder. Jett, onlarla vedalaşıp kuleye gider. Güney Kore'nin büyük şehri Busan'da yaşayan Yuna adında bir kızın siparişi olduğunu söyler ve Güney Kore Busan hakkında bilgiler verir. Yola çıkmak için sabırsızlanan Jett hazırlıklarını yapar ve uçuşa geçer. 

Yuna evde babası ile birlikte internet üzerinden canlı yayın yapmak için hazırlanmaktadırlar. Jett, Yuna'nın yaşadığı evi görünce robot adama dönüşür. Kapıyı çalıp teslimatınız var der. Yuna heyecanla kapıyı açıp onu içeri davet eder. Jett ona kutusunu teslim eder. Kutudan oyuncak hızlı tren çıkar. Oyuncağını canlı yayında tanıtacaktır. Jett de canlı yayına katılır. Yayın başladığında bilgisayarda sorunlar çıkar. Canlı yayın kapanır. Bilgisayarı virüs kaplamıştır. Jett, bu sorunu düzeltmek için Harika Kanatları çağırma zamanının geldiğini söyler. Durumu Sky'a anlatır. 

Sky, bu duruma en uygun uçağın Galaksi Kanatlar ekibinden Astro ve Astra olduğunu düşünüp onları gönderir. Astra ve Astro, virüsü yok etmek için bilgisayarın içine girmeyi düşünürler. Jett ve Yuna da onlara katılacaktır. Astro herkesi küçültünce bilgisayarın içine girerler. Dosyalarda bulunan virüsleri yok etmeye çalışırlar. Virüs daha da büyüyerek bilgisayarda bulunan köprüyü yıkmaya çalışır. Yuna'nın aklına bir fikir gelir. Oyuncak trenini büyütüp içine girerler. Tren sayesinde virüsü yok etmeyi başarırlar. Eve döndüklerinde yeniden canlı yayın yaparlar. Jett, Astra ve Astro da yayınlarına katılır. Yayın bitikten sonra Yuna ve babasıyla vedalaşıp hava üssüne dönerler.