Sponsorlu Bağlantılar

Doru 29. Bölüm - Elma

Videoyu Oynat
24 Haziran 2020, 17:17 11:13 4881

Doru 29. Bölüm - Elma adlı yeni bölümde sizleri neler bekliyor.

Gelincik elma ağaçlarındaki elmaları görünce sevinçle onlara doğru koşar ama her zaman ki sakarlığı ile yolda saman balyasına çarpar. Birden kafasına kova düşünce orada sabahlar. Sabah uyandığında ise birden kendini köpek kulübesinin dibinde buluverir. Köpeği son anda farkeden Gelincik koşarak tekrar kovanın arkasına saklanır ve bir şekilde köpeği atlatmayı başarır. 

Doru, Karatay ve Alaca ise Gelincik'i aramak için yuvasına doğru gelip seslenirler. Alaca, Gelincik'in akşam çiftliğe gideceğini söyler. Buna şaşıran Karatay ve Doru ise çiftlik sahiplerinin onu farketmesinden korkarlar. Alaca Gelincik'in çiftliğe elmalar için gittiğini söyler. Doru, Karatay ve Alaca çiftliğe gidip Gelincik'e bakacaklarını söylerler ve yola koyulurlar. 

Bu sırada çiftlikteki Gelincik sonunda amacına ulaşmış ve bulduğu elmayı taşımaya çalışıyordur. Çiftliğe gelen Doru, Karatay ve Alaca ise kimseye görünmeden Gelincik'i bulmaya çalışırlar. Ancak birden beklenmeyen bir şey olur ve Gelincik bulduğu elmayı taşırken çiftlik sahibine görünür. 

Acaba Gelincik kurtulmayı başarabilecek mi? Çiftliğe arkadaşlarını bulmaya giden Yılkı Atları yakalanmadan kurtulabilecek mi? Köpek ile atların nasıl bir diyaloğu olacak? Devamı videoda sizlerle, iyi seyirler dileriz.