Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 164. Bölüm - Altın Kupa

Videoyu Oynat
19 Eylül 2021, 10:20 15:21 3924

Necati ve okul müdürü dans yarışması için okulda hazırlıklar yapmaktadırlar. Müdür, Necati'ye dans yarışmasında birinci olacak kişiye verilecek altın kupaya dikkat etmesi için görevlendirir. Necati, başka bir işle uğraşınca kupa yerinden kaybolur. Müdür, kupayı yerinde göremeyince tüm çıkışları kapattırır. Çalıntı kupanın olduğu yerde bulunan şüpheliler; Şakir, Cemşit, Deniz ve Arif'tir. Müdür ve Necati şüphelileri tek tek sorguya alırlar. 

Şakir, Kumpir'le saklambaç oynadıklarını ve bu yüzden de masanın altına girdiğini söyler. Arif de bugün yapılacak etkinlik için bilgisayarda müzik organizasyonu yaptığını anlatır. Deniz ise dans yarışması için antrenman yapmaya gelmiştir. Cemşit, top oynamak istediği için spor salonunun önünde top aradığını söyler. 

Müdür, kimin kupayı aldığını bulamayınca kamera kayıtlarına bakmaya karar verir. Fakat bilgisayara virüs bulaştığı için kayıtlara bakamaz. Arif, virüsü temizlemek için bilgisayarı alır. Kupanın kaybolduğu yerde Şakir'in yarım madalyası bulunur. Şakir'in çaldığını düşünürler ama madalya Necati'nin çıkar. Necati, kırılan vazodan dökülen toprakları temizlemek için kupanın yanına gittiğini söyler. Sonunda bilgisayarı düzelten Arif, kamera kayıtlarını bulur. Kayıtlarda Kumpir, Mirket'in icat ettiği görünmezlik kalkanıyla Şakir'den saklanırken kalkanı kupanın üzerine atmıştır. Kalkan, görünmez olduğu için bulamayınca bir yere saklanmıştır. Müdür, kupayı kimsenin çalmadığını öğrenince mutlu olur.