Sponsorlu Bağlantılar

Maşa İle Koca Ayı - 6 Bölüm Bir Arada

Videoyu Oynat
29 Haziran 2020, 23:48 37:21 3018

Koca Ayı'ya bir posta gelir ve üzerinde şöyle yazar : “Bıyıklı ve çizgiliden en sevdiğim dostuma”. Gelen resmi duvara asmak isteyen Koca Ayıya Maşa yardım etmektedir. 

Maşa : Hayır olmadı, biraz yamuk durdu. Biraz sola sola, bu tarafa bu tarafa, şu tarafa şu tarafa. Tam ortaya koy. Aaa olmadı böyle daha yamuk oldu şimdi sana nasıl yapılır göstereceğim. Maşa konumu belirleyince Koca Ayı bir çivi alır ve çakmaya gider. O sırada Maşa'da malzemeliğe gelmiştir ve bir baret dikkatini çeker. Ona uzanmak isterken birden ayağı kayar ve eşyalar devriliverir. Sonra koca ayı ile birlikte çivi çakmaya çalışırlar ama tahmin edebileceğiniz gibi başlarına birçok aksilik gelir ve ev darmadağın olur.

Maşa : Hu hu evi baştan aşağı yenileyeceğiz. 

Koca Ayı tüm eşyaları dışarı çıkarır ve Maşa ile birlikte evi boyamaya başlarlar. Tabi yine Maşa'nınd etkisi ile başlarına birçok aksilik gelir ama bu defa olan şeyler ortaya güzel bir boya ve şekil çıkarmıştır. Boya işlemi bittiğine göre sıra yerleri temizlemeye gelmiştir. Koca ayı eline makineyi alıp işe başlar ama Maşa ben yapmak istiyorum diye ısrar eder. Maşanın inadı ve ısrarı yine başları bir sakarlık gelmesini sağlar ve zemin içinde farklı bir desen işlem yapılmış olur.

Sevimli Maşa ve Koca Ayı'nın maceranın devamında neler yaşadığını görmek için videoyu izlemeye devam edebilirsiniz. 

Bu uzun ve eğlenceli Maşa ile Koca Ayı videosunda şu bölümler yer almaktadır. 

  • Evde Yenilik
  • Afiyet Olsun
  • Piyano Dersi
  • Fotoğrafımı Çek
  • Bıyıklı ve Çizgili
  • Mükemmel Resim