Sponsorlu Bağlantılar

Pijamaskeliler - Yavaşla Kedi Çocuk

Videoyu Oynat
30 Aralık 2020, 11:44 12:01 527

Amaya, Connor ve Greg yolda yürürken muhteşem çocuk kupasını kazanmak için yarış ilanı vardır. Connor Kedi Çocuk hızıyla her şeyi kazanabileceğini, ama normal Connor hızında kazanamayacağını söyler. Bu kupayı en hızlı olan kazandığını düşünür. Amaya bu yarışın hızla değil, yavaş ve temkinli adımlarla kazanıldığını söyler. Connor koşarak kupanın olduğu spor salonuna gider. Fakat kupa yerinde değildir. Ninjalinoların ayak izleri vardır. Kupayı Gece Ninjası'ndan almak için gece olmasını beklerler. Gece olunca pijamaskelilere dönüşüp kedi arabasına binerler. Gece Ninjası spor salonundadır. Ondan kupayı geri vermelerini isterler. Fakat Gece Ninjası onu üç yarışta geçebilirlerse kupayı verecektir. Daha sonra Ay Kız gelir. Yarışmanın hakemi olacağını söyler.

İlk yarışma da her yarışmacı bitiş çizgisine kadar yumurtaları kaşıkta taşıyacaktır. Ay Kız yarışmayı başlatınca Kedi Çocuk hızla yarışa başlar. Çok fazla hızlı gittiği için ilk yarışı Gece Ninjası kazanır. İkinci yarışta Kedi Çocuk pijamaskelilere, Gece Ninjası da ninjalinolara bağlanır. Bitiş çizgisini ilk giden takım kazanacaktır. Yarış başlayınca Kedi Çocuk hızla gidince üçü birden yere düşer. Bu sefer acele etmeden gidince bu oyunu pijamaskeliler kazanır. Bu son yarışmada Ay Kız da yarışmaya katılır. 

Son yarışmada, her takımdan bir yarışmacı dev toplar üzerinde bitiş çizgisine giden ilk kişi kazanacaktır. Yarışma başlayınca Baykuş Kız, Kedi Çocuğa acele etmemesini ve dikkatli gitmesini söyler. Fakat Kedi çocuk onu dinlemeden süper hızıyla gidince Gece Ninjası yapışkan toplar atarak onun kazanmasına engel olur. Ay Kız da Gece Ninjasına güvelerini üstüne salınca kendisi yarışmayı kazanır. Kedi çocuk hızlı gitmek onun kazanmasına engel olduğunu anlamıştır. Hemen onları durdurup berabere kaldıklarını ve son bir yarışma daha yapacaklarını söyler. Dev toplar üzerinde, kaşıklardaki yumurtayla ve kafalarındaki ninjalinolarla yarışacaklardır. Kedi Çocuk yavaş ve dikkatli gittiği için kupayı kazanmış olur. Sabah olduğunda spor salonunda yapılan yarışmada kazanan kişi Connor olur.