Sponsorlu Bağlantılar

Kukuli - Hayal Kırıklığı

Videoyu Oynat
6 Ocak 2021, 16:55 08:27 296

Minky'nin okulunun basketbol takımının oyuncu seçmeleri olacaktır. O da takıma katılmak istiyordur. Kendini cesaretlendirmeye çalışırken Kukuli, Tinky ve  Dütdüt yanına gelir. Neden kendi kendine konuştuğunu sorarlar. Minky takıma girmek istediğini söyler. Kendisine yeni basket topu ve basket kıyafetleri almıştır. Dütdüt sadece bunların yeterli olmayacağını ve antrenmanlar yapmasını söyler. Kukuli iyi basket oynadığı için onunla birlikte oynar. Kukuli çok güzel oynuyordur. 

Daha sonra atış çalışması yapar. İlk başta atamasa da sonunda atmayı başarmıştır. Minky, Tinky'nin de denemesini ister. Tinky her ne kadar oynayamadığını söylese de potaya topu atar. Kukuli ve Dütdüt atmasına çok sevinir. Fakat Minky üzülerek oradan ayrılır. Minky'nin yokluğunu fark edince onun yanına giderler. Minky, takım seçmelerine girmekten vaz geçmiştir. Kukuli ve Tinky'nin daha iyi basketbol oynadığını söyler. Dütdüt onun bu kadar çabuk pes etmemesini ve daha sonra kendini kötü hissedebileceğini söyler. 

Tinky hep birlikte seçmelere hazırlanacaklarını söyler. Minky bir sporcu gibi beslenip hemen antrenmanlara başlarlar. Minky bir haftadır seçmeler için çok çalışmıştır. Seçmeler günü gelmiştir. Kukuli ve Tinky onu merakla beklerler. Minky ve Dütdüt seçmelerden gelmişlerdir. Hemen yanlarına giderler. Minky üzülerek kazanamadığını ve bu kadar çok çalışmasa, daha çok üzüleceğini söyler. Kazan kişi de takıma katılmayı hak etmiştir. Bir daha ki seçmelere çalışmaya başlarlar.