Sponsorlu Bağlantılar

Doru 35. Bölüm - Çiçekli Vadi

Videoyu Oynat
6 Temmuz 2020, 21:34 11:16 3365

Kurtlar birlikte kendilerini çağıran patronlarına doğru yürümektedirler. Biri diğerine;

- Patron yine niye çağırdı ki? 

- Niye olacak, yine bana o gelinciği getirin diyecektir de ondan!

Tam bu sırada kurtlardan birinin ayağı kayar ve kayadan bir parça aşağıda bekleyen patronlarının kafasına düşüverir. Patronları az önce tayları yakalama hesabı yaparken; taylar bizim arkadaşlarımız diye sayıklamaya başlar. 

Doru, Karatay ve Alaca ise o esnada yemek yeme ile meşguldürler. Birdenbire bir ses gelir ve taylar sesin geldiği tarafa doğru hareket ederler. Gittikleri yerde seslerin arılardan geldiğini Çiftlik sahiplerinin ise orada olduğunu görürler. Patron kurt ise kafasına düşen kayanın etkisi ile diğer kurtları görünce onlardan kaçarak uzaklaşır ve Doru ile arkadaşlarının yanına gelerek onlardan biri gibi hareket etmeye başlar. 

Çiftlik sahipleri;

Hasan Abi : Bu böyle olmayacak Mehmet, en iyisi boş bir kovan getirip yakalayalım şu arıları. Hem kıyafetlerimizi de giyelim ki; saldırırlarsa iğnelerinin hedefi olmayalım

Mehmet : Korkacak bir şey yok Hasan Abi, ben şimdi hallederim der ve elindeki file ile hamle yapar. Bunun üzerine arılar Çiftlik sahiplerine saldırmaya başlar.

Kurt garip hareketlerine devam eder ve arılara yardım etmekten bahseder. Doru ve arkadaşları şüphelense de kurdun dediklerini yaparlar. Diğer iki kurt ise bunları takip etmektedir. 

Bölümün devamında olacakları merak ediyorsanız videoyu izlemeye devam edebilirsiniz.