Sponsorlu Bağlantılar

Pijamaskeliler - Tembel Kertenkele

Videoyu Oynat
29 Aralık 2020, 19:51 12:01 569

Greg okulun bahçesinde topla numaralar yapar. Connor zil çalınca artık okula girmeleri gerektiğini söyler. Amaya ise öğretmenlerinin artık geleceğini söyler. Fakat kapıdan gelen öğretmen çok yavaş hareketlerle okulun bahçesine giriyordur. Öğretmenlerinin bu kadar yavaş gelmesine şaşıran çocuklar etrafa bakınca çevredeki herkesin yavaş hareket ettiğini görürler. Bunun sebebini öğrenmek için gece olmasını beklerler. Gece çöktüğünde pijamaskelilere dönüşürler. Şehri kurtarmak için kertenkele mobile binerler. 

Bu yavaşlığın sebebi Romeo'dur. Romeo önüne çıkan herşeyi yavaşlatıyordur. Pijamaskeliler onu durdurmak için harekete geçerler. Kertenkele yavaşlama makinesini bozmak için görünmez olur. Fakat havada yavaş bir şekilde süzülen kediyi görünce onun yanına gider. Kertenkelenin dikkatsizliği yüzünden Romeo'yu kaçırmışlardır. Kertenkele tekrar bir plan yapar. Kertenkele mobille görünmez olarak Romeo'nun peşinden giderler. Bu seferde görünmez mobilin üstüne bir kuş konunca Kertenkelenin yine dikkati dağılır. Romeo önlerine geçerek aracı yavaşlatır. Araçtan inip koşarak Romeo'yu yakalamaya giderler. 

Kedi Çocuk yeni bir plan yaparak harekete geçerler. Fakat Kertenkelenin yine dikkati bozulur. Romeo onu yavaşlatma makinesi ile yavaşlatınca Kertenkele hiçbir şey yapamaz. Romeo şehir merkezine gidince onu takip ederler. Kertenkele bu sefer planı odaklanarak yapınca yavaşlatma makinesini yok etmeyi başarır. Her şey eski haline dönmüş olur. Romeo da hemen oradan sinirle uzaklaşır. Pijamaskeliler yine şehri kurtarmayı başarmışlardır.