Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 70. Bölüm - Çikolata Adam'ın Yalnızlığı

Videoyu Oynat
8 Nisan 2021, 23:23 09:48 1766

Necati, Remzi ve Şakir Şeker Bayramında çikolatayı fazla kaçırmışlardır. Şeker Bayramını bütün yıl bekleyen kahramanlarımız adeta kendilerini çikolata banyosuna atmıştır. Bütün gün çikolatalı süt ve şeker yiyen kahramanlarımız hala yemeye devam etmektedirler. Bu arada TV’de önemli bir haber geçer. Haberde şehirde yer alan şeker fabrikasının aşırı üretim yapmaktan dolayı yıkılmak üzere olduğu bilgisi vardır. Özellikle fabrikada bulunan makineler sanki canlanmış gibi durmadan çikolata ve şeker üretmeye başlamıştır. Bu durum engellenmezse fabrikalar bir daha fıstıklı çikolata üretemeyecektir. 

Kahramanlarımız bu haberi duyunca şok geçirirler. Bu haberi alan kahramanlarımız hemen fabrikaya giderek olaya el koymak istemektedirler. Fabrikaya gittiklerinde makinelerin hepsi kendi kendine çalışıyorlardır. Necati bir çikolata makinesinin içine çekilir. Şakir ve Remzi de yanında giderler. Orada bir çikolata adam vardır. Çikolata adam sürekli çikolatalar ürettiği için kimse ona teşekkür etmemiştir. Oda tüm çikolataları bir günde üretip sonsuza dek üretmeyi bırakacaktır. Kahramanlarımız da çikolatayı ne kadar çok sevdiklerini ona anlatırlar. 

Necati, Şakir ve Remzi bu durumu düzeltmek için acı biber tarlasını aşıp ana şalteri indirmektir. Çikolata adam, o şaltere ulaşmak için acı biberleri geçmeleri şart olduğunu söyler. Süre azalığı için onlarda acı biber tarlasına gidip tüm biberleri yemeye başlarlar. Acıdan kıpkırmızı olmuşlardır. Şalteri indirip geri dönerler. Birbirlerine su sökerler. Çikolata adam biberleri yemeden de yapabileceklerini söyleyip onlara güler. Artık çikolata adam, fıstıklı çikolata üretecektir.