Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 57. Bölüm - Çılgın Değişim

Videoyu Oynat
7 Nisan 2021, 16:24 13:58 44

Şakir ve Necati evde oyun oynuyordur. Oyunu kazanan hep Şakir olmuştur. Necati ise bu oyunu kaybetmesinin nedeni olarak bilerek yenildiğini söylüyordur. Bu sırada 21. Bilim Ödülleri töreni vardır. Bu yılın en zeki bilim hayvanı her zamanki gibi Mirket olur. Yine uzaylılar bir şekilde dünyaya gelmiştir. Onlar vücut değiştirme teknolojisine de sahiptirler. Amaçları kendilerini dünyalıların içerisinde kamufle etmektir. Böylece dünyalılar arasında hiç anlaşılmadan yaşayabileceklerdir. Ancak uzaylılardan birisi vücut değiştirici cihazını öncelikli olarak dünyalılar arasında denemeyi önerir. Bu yüzden de Necati ve Mirket yer değiştirir. 

Mirket o anda bilim törenindedir. Necati olunca etrafındakileri görünce çok şaşırır. Hayvanlar ise böyle bir adamın ödül kazanmasını kabul etmezler. Onu dışarı atarlar. Necati ise aynı Mirket gibi bilimsel konuşuyordur. Ev halkı Necati'nin bu kadar tuhaf davranmasına şaşırmışlardır. Necati yani Mirket onlara her şeyi anlatır. Böyle bir değişim nereden geldiğini öğrenmek için deney yapmıştır. Değişimi yapanların uzaydan gelen uzaylılar olduğunu anlamıştır. Şakir ve Canan'ı da yanına alarak uzay gemisine binerler. 

Mirket'in vücudunda olan Necati ise onun atölyesini karıştırmış ve bir bostanla havada uçuyordur. Uzay gemisiyle geçerken onu da yanlarına alırlar. Uzaylıların gemilerine binince Necati kendisini bir bilim adamı gibi gösterip enerji küresiyle oynayınca uzaylılar ile onlar yer değiştirirler. Onlar uzaylı kılığına girdikleri için gerçek uzaylıları korumalarla çıkartırlar. Böylece bu sorunu düzelteceklerdir. Enerji küresini yok edince eski hallerine dönerler. Uzay gemisiyle eve dönerler.