Sponsorlu Bağlantılar

Pijamaskeliler - Kararsız Kedi Çocuk

Videoyu Oynat
28 Aralık 2020, 23:18 12:01 663

Romeo bir çoklama makinası yapmıştır. Pijamaskeliler çoklama makinesini ele geçirmek için bir plan yaparlar. Fakat her defasında Kedi Çocuk kendi planını arkadaşlarına sormadan harekete geçirir. Yaptığı planların hepsi kötü sonuçlanır. Baykuş Kız artık birlikte plan yapmaları gerektiğini söyleyince Kedi Çocuk yine dinlemeden planını gerçekleştirir. Sonunda kertenkele kamuflaj gücünü kullanarak Romeo'nun elinden çoklama makinesini alır. Makinenin bir parçasını koparınca Romeo'nun çoğalttığı her şey eski halini alır. Romeo robotunu da alarak oradan uzaklaşır. Ve pijamaskeliler günü kurtarmış olur. 

Futbol sahasına, futbol oynamaya gidecekleri sıra kalenin içini toplarla dolu olduğunu görürler. Romeo çoklama makinesini deneyerek topları çoğaltmıştır. Çoklama makinesini Romeo'dan tekrar almak için pijamaskelilere dönüşürler. Romeo çoklama makinesini çoğalttığı için robotları da çoğaltmıştır. Baykuş Kız hemen bir plan yapar. Gizlice Romeo'nun elinden makineyi alıp Kedi Çocuğa verecektir. Kedi çocukta kertenkeleye verince parlak şeyi çıkarıp kapatacaktır. Fakat bu plana uymayan Kedi çocuk arabaya binip kükreyen kedi gücünü kullanarak Romeo'ya doğrultur. Romeo da o sırada çoklama makinesini çalıştırınca ışınlar her yere dağılarak robotları çoğaltır. Bu seferde başka yöntem dener. Fakat o da başarısızlıkla sonuçlanır. 

Baykuş Kız ve Kertenkele başka bir plan yaparak çoklama makinesini Romeo'dan alır. Fakat yine Kedi çocuk yüzünden çoklama makinesi elinden düşer. Bu yüzden de Kedi çocuk çoklama makinesiyle çoğalır.  Çoğalan Kedi çocuklar kendi kafasına göre planlar yapınca işler iyice karışmıştır. Sonunda beraber bir plan kurarak çoklama makinesini alırlar. Kertenkele parlak yerini sökünce çoğalan her şey yok olur. Pijamaskeliler günü kurtararak kahraman olmuşlardır.