Sponsorlu Bağlantılar

Emiray Çevre Müfettişi 14. Bölüm - Yalnızlık

Videoyu Oynat
18 Ocak 2023, 18:30 16:27 654

Fatma kedilere su verirken Bahadır sürekli yalnızlığından bahseder. Fatma kendini o kadar kaptırmıştır ki; ne dediğini bile anlayamaz. Birden koşarak Emiray gelir ve Karaca'nın ortalıkta olmadığını söyler. Emiray, Karaca'dan bahsederken Bahadır halen kendi yalnızlığından dem vurmaktadır. 

Emiray, olan bitenin normal olmadığını Karaca'nın hareketlerinde bir gariplik olduğunu söyler. Emiray, Karaca'nın yardıma ihtiyacı olabileceğini söylese de Fatma yalnız kalmayı tercih etmiş olabileceklerini söyler. 

Fatma, tek başına yapılabilecek şeylerden bahsederken Bahadır olmasa da Emiray ona hak verir. Bunun üzerine kitap okumak için göl kenarına doğru yola koyulur. Birden Karaca yanına gelip birlikte gidebileceklerini söyler ve Emiray da kabul eder. Ancak her zaman olduğu gibi Karaca yine gitmesi gerektiğini söyleyince Emiray da sinirlenip yoluna devam eder. Karaca olay yerinden uzaklaşınca hemen Özge gelir ve abisinin nerede olduğunu sorar. Özge sürekli abisinin peşinden gitmekte ve zamanının büyük kısmını onunla geçirmeye çalışmaktadır.

Emiray yoluna devam edip göl kenarına kitap okumaya gidince Karaca birden yanında bitiverir. Olanı biteni ve özellikle de Özge'nin hareketlerindeki garipliği anlatınca olay anlaşılır. Özge zamanının büyük kısmını abisi  Karaca ile geçirmekte ve abisi bundan ciddi rahatsızlık duymaktadır. Diğer çocuklar bir araya gelip Özge'nin sorununa çözüm bulurlar.