Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 117. Bölüm - Büyük Adam

Videoyu Oynat
19 Ağustos 2021, 17:09 14:55 1302

Necati ve Remzi ekonomiden bahsederken Şakir yanlarına gelir. Oturma odasına geldikten sonra hadi baba video oyunu oynayalım der. Ama babası ve Necati, yetişkinlerin konuştuğu konulardan konuştukları için oyun oynayamayacaklarını söylerler. Bu sefer de annesine gider. Ama o da büyüklerin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyler ve oynamak istemez. Şakir de takım elbise giyerek dışarı çıkar. Herkes onunla dalga geçer. Sakal takarak dışarı çıkmanın doğru olacağını düşünür ve bu konuda Mirket ile görüşür.

Mirket ,Tanju’ya gofret vererek onun üzerinde sakal uzatma spreyini denemesi için çağırmıştır. Şakir de hemen sakal çıkaran formülden sürer ve sakalı çıkar. Yetişkin biri olduğunu düşünen Şakir eve gider. Evdekiler onu görünce çok şaşırır. Ertesi gün okula gider ama sakallarından dolayı içeri almazlar. O da dışarı çıkar ve parkta oyun oynamak ister. Çocuklar, büyük olduğu için onunla oynamayı kabul etmezler. Eve gelip babasıyla konuşur. İş bulması gerektiğini düşünür. 

Her yer de iş aramaya koyulur. Fakat hiçbir işi beceremediği için herkes onu işten kovar. İş bulmanın da çok zor olduğunu öğrenen Şakir yetişkinliğin çok zor olduğunu öğrenir. Başvurup kabul edilmediği iş sahipleri ise iş vermek için Şakir'in yanına gelirler. Şakir, artık büyümek istemediğini kendisinin çocuk olduğunu söyler. Fakat kimse sakalından dolayı ona inanmazlar. Şakir de sakalını kestirir ama sakalı yine uzar. Bu yüzden Mirket'in yanına gider. İş sahipleri peşine verdiği için hemen spreyi yüzüne sıkar. Sakalı kaybolunca işverenler yanından uzaklaşırlar.