Sponsorlu Bağlantılar

Doru 52. Bölüm - Ön Yargı

Videoyu Oynat
14 Ocak 2022, 14:53 11:13 1467

Alaca, Karatay ve Doru her zaman ki gibi ormanda oynamaya giderler. Gezerlerken ormanda bir kurda denk geldiklerini düşünürler ama çalıların arasından Çenebaz çıkar. Onlara şaka yapmak istemiştir. Biraz ayak üstü sohbet ettikten sonra akşama görüşmek üzere sözleşirler. 

Çenebaz'ın geldiğini gören ahali çok da sevinmemiştir. Gider gitmez hemen herkese takılmaya devam eder. Bu sırada şiddetli bir yağmur başlamak üzeredir. Doru ve arkadaşları durumu fark edip geri dönmeye çalışır. Diğerleri ise Doru ve arkadaşlarını bulabilmek için yola çıkmışlardır. Yapılan aramalar sonuçsuz kalır ve eli boş dönerler. 

Vadiye gelen ahali Yaman'ın kulübesinin yıkıldığını görür. Herkes bunu bir kenarda uyuyan Çenebaz'ın yaptığını düşünür ama gerçek çok farklıdır. Bu sırada vadiye gelen Doru ve arkadaşları hemen durumun detaylarını araştırmaya başlar. Öğrendiklerine göre gerçekler çok farklıdır. Hemen vadiye dönüp olanı biteni anlatırlar. Bu sırada Çenebaz ve Yaman kulübeyi birlikte tamir etmek için gelirler. Yanlış anlaşılmalar ortadan kalmış ve herkesin keyfi yerindedir.