Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 47. Bölüm - Çatı Katı

Videoyu Oynat
5 Nisan 2021, 19:55 12:50 1248

Remzi, gece üst kattan seseler gelmesiyle uykusundan uyanır. Necati’yi  hemen arar. Necati, onların evindedir. Evdeki buzdolabının yanındadır. Necati’nin yanına gider Remzi, üst kattan horon sesleri geldiğini söyler. Onlardan daha fazla gürültü yaparak, onların ne kadar hatalı bir şey yaptıklarını fark etmelerini sağlarlar. Ancak onlar ses çıkarınca yukarıdakilerin yerine alttaki huysuz amca gelir. Huysuz amca yukarıda kimsenin olmadığını orasının tamı tamına 20 yıldır bomboş olduğunu söyler. Remzi bunu duyunca çok korkar. 

Çatı katına hep birlikte geldiklerinde sevimli hayaletlerle karşılaşırlar. Hayaletler, hayalet seçme sınavı için hazırlanıyorlardır. Şakir, hayaletlerin sınavı geçemedikleri zaman üst katlarında ses çıkarmaya devam edeceklerini söyler. Bu yüzden sınavı geçmeleri için onlara yardım edeceklerdir. Onlara korkunç gözükmeleri için daha korkunç kıyafetler alırlar. 

Sınav yerine gittiklerinde hayaletler önce tuvalete giderler. Fakat kapı kolu kırıldığı için orada kilitli kalırlar. Elbiseler Şakir ve diğerlerinde kaldığı için sınava onlar gireceklerdir. Sınavda herkesi korkutma görevi onlara verirler. Fakat mahalledekiler onları tanıdığı için hiç korkmamaktadırlar. Hayaletler de bir şey yapmaları gerektiğini düşünüp güçlerini birleştirerek daha da korkunç bir hayalet olurlar. Yetkililer hayaletlerin bu korkutmalarını çok beğenirler ve gelmiş geçmiş en iyi hayaletler olarak seçilirler. Artık hayaletler de onları rahatsız etmeyeceklerdir.