Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 56. Bölüm - Sanatın Gardiyanları

Videoyu Oynat
7 Nisan 2021, 14:53 12:09 39

Remzi serbest Cuma gününde serbest kıyafet giymiştir. Çalışanlardan biri her şeyin serbest olduğunu düşünür ve serbest davranır. Patron Remzi’nin tişörtünü görünce onun sanattan anladığını düşünür ve onu sanat galerisine gönderir. Oradan kendisine tablo almasını söyler. Remzi çocukları ve Necati’yi de alıp sanat galerisine gider. Tabloları inceleyip çok yüklü bir para ile tablo alacaktır. Açık arttırmaya katılacak olan Remzi önce tabloları inceleyebilecektir. Tabloları incelerken Canan bir tabloda farklı bir durum sezer. 

Necati de galeriyi biraz karıştırmıştır. Tablolardaki farklılıkların sebebi kalem adamdır. Kalem adam tablolarda gezip onlarda değişiklik yapmaktadır. Canan da kalemi yakalamaya çalışır. Şakir ve Necati ise ortalığı karıştırmakla meşguldürler. Oranın sorumlusu Canan ve Remzi'yi tabloların olduğu yerden çıkartır. Canan henüz tabloları karalayan kalemi yakalayamamıştır. Şakir ise bir şey aramaya giderken bir depoya girer. Orada ki bir fırça tablonun içinden ona seslenir. 

Fırçanın kardeşi kalem adam tabloya kafes çizip onu hapsetmiştir. Çünkü hiç güzel resim yapamadığı için güzel olan resimleri karalıyordur. Şakir de bir silgi yardımıyla kafesi siler. Fırçada özgürce hareket eder. Onu kalem adamın yanına götürmek için tabloyu kalem adamın olduğu tablonun yanına koyunca kalem adamı yakalayıp kafese hapseder. Fırça, yaptıkları bu iyilikten dolayı onlara bir tablo çizip hediye eder. Remzi, fırçanın çizdiği bu tabloyu patronuna verir. Patronu bu tabloyu çok beğenmiştir.