Sponsorlu Bağlantılar

Pijamaskeliler - Süper Kertenkele Hissi

Videoyu Oynat
28 Aralık 2020, 21:27 12:01 446

Connor resim çizerek bayrak dikme oyununun kurallarını anlatır. Greg, Connor'un çizdiği resim çok güzel olduğu için kendisinin böyle çizemediğine üzülür. Amaya kendilerinin de yapabilecekleri şeyler olduğunu söyler. Kalemi burnuna koyup düşürmeden dengede tutar. Greg de kalemi alıp onun gibi yapmaya çalışır. Fakat dengede tutamadan yere düşer. Amaya belki bayrak dikmede iyi oynayabilirsin der. Hemen bayrak dikme oyunu oynamak için karargaha giderler. Amaya karargahın tepesinde Gece Ninjası bayrağını görür. Oyunlarını erteleyip nedenini çözmek için pijamaskelilere dönüşeceklerdir. 

Gece çökünce pijamaskelilere dönüşüp karargaha giderler. Gece Ninjası'nın neler çevirdiklerini öğrenmek için kertenkele mobile binerler. Kedi Çocuk kulağını, Baykuş Kız gözlerini kullanarak Gece Ninjası'nın okulun çatısında olduğunu görürler. Kertenkele de kendisinin böyle havalı güçleri olabileceğini söyler. Süper Kertenkele hissi, onda  olduğunu ve yakındaki tehlikeleri bu güç sayesinde sezebildiğini söyler. Bu hissini kullanarak Gece Ninjası'nın yanına giderler. Gece Ninjası'yla bayrak dikme oyunu oynayacaklardır. Oyunu kaybederlerse Gece Ninjası okullarını ve karargahı ele geçirecektir. Karşı takımın bayrağını ilk getiren kazanacaktır. 

Pijamaskeliler karargahta bir plan yaparlar. Kertenkele bu oyunu kertenkele hissiyle kazanacağını söyler. Baykuş Kız ve Kedi Çocuk onun bu gücünün olmasından şüphelidir. Kertenkele hissini kullanarak Kedi Çocuk ile birlikte bayrağı almaya gider. Karşılarına Gece Ninjası çıkınca kertenkele hissi yanılmıştır. Bu seferde ormana bakmaya giderler. Fakat orada da olmadığını anlayınca Kedi çocuk, Baykuş Kız'ın yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Kertenkele onu dinlemeden hissine güvenerek Gece Ninjasını aramaya koyulur. Sonunda kertenkele hissinin işe yaramayacağını anlayınca vazgeçip başka gücünü dener. Görünmez olarak bayrakları Gece Ninjasının elinden kurtarır. Bayrakları yerine dikince oyunu kazanmış olurlar. Kertenkele sayesinde hem okullarını hem de karargahı kurtarmışlardır.