Sponsorlu Bağlantılar

Kral Şakir 207. Bölüm - Akıllı Saat

Videoyu Oynat
30 Kasım 2022, 18:58 12:31 433

Şakir, Remzi ve Necati birlikte saat bakmaya giderler. Birçok farklı modele baktıktan sonra perdenin arkasındaki akıllı saatler dikkatlerini çeker ve onu almak isterler. Ancak fiyatlar çok pahalıdır ve paraları yetmeyince Şakir ile Remzi Necati'ye bir şaka yapmaya karar verir. 

Eve geldiklerine Necati saati alamadığı için mutsuz iken birden Şakir ile Remzi ellerinde bir hediye saat ile gelirler. Bu bir akıllı saat değil Necati'ye yapılacak şakanın ön hazırlığıdır. Necati akıllı saat olduğunu düşünerek tüm yönlendirmelerini yerine getirmeye çalışırken arka planda Şakir ile Remzi'de ona türlü gariplikler yaptırıp çok eğlenmektedir. 

Necati hazine aramaya çıkmıştır ve saat ne derse sırasıyla onları yerine getirmektedir. Sonunda bir çöp kutusunun yanında Tanju'nun kafasını hazine zannedip ona sarılır ama nafile sonuç onun için yine hüsran olur. İstediğini elde edemeyen Necati içimde bu boşluğu sadece lahmacun ile doldurabilirim deyip yemek yemeye gider. Olanları tanıklık eden Remziye ise farklı bir oyun planlar. Remzi ile Şakir bir an mikrofonun başından kalkınca oyun tersine döner ve Necati ve Remziye'nin planında piyon olurlar. 

Bölümün devamında olanları merak ediyorsanız videoyu izlemeye devam edebilirsiniz.