Sponsorlu Bağlantılar

Doru 54. Bölüm - Dostlar Dönüyor

Videoyu Oynat
17 December 2021, 10:06 11:01 2912

Kırat diğerlerinden ayrı yaşadığı için yakın dostu ile dertleşir. Ormanda oyuncak bir kamyonet ile dolaşan Gelincik ise horoz ile çarpışır ve tartışmaya başlar. Birden yanlarında beliren Doru ve arkadaşlarını görünce çok mutlu olur. Doru yeni arkadaşları ile Gelincik'i tanıştırır. İyi bir başlangıç yapmasalar da Doru ileri de dostlarının çok iyi anlaşacağını düşünmektedir. 

Kırat ve kaplumbağa da yola çıkmış arkadaşlarının yanına gitmektedirler. Doru ve arkadaşları ise Demirkır'ın yanına giderler. Demirkır onlara yanlarında getirdikleri Gelincik'in İttirgeç'inin ne olduğunu kendisinin de bilmediğini ancak Kırat'ın yanına giderlerse konu hakkında bilgi alabileceklerini söyler. Üstelik yanlarında Yaman ve Muhtar'ın olmasını da tavsiye eder. 

Doru ve arkadaşları Kırat'ın olduğu yere gidince onun tehlikede olduğunu ve neredeyse çiftlik sahipleri tarafından yakalanmak üzere olduğunu görürler. Hemen kendi usülleri ile Kırat'ı kurtarıp İttirgeç'i gösterirler. Kırat İttirgeç'i farklı bir amaç için kullanacaktır.