Kullanım Koşulları

Sitemizdeki tüm hizmetler ücretsiz olup herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayız.

Sitemizde yayınlanan içeriklerin tamamı çeşitli video ve sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Bu nedenle videonun içeriğine doğrudan müdahale edemiyoruz. Ancak herhangi bir içeriğin size ait olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçiniz. İlgili içerik incelendikten sonra en kısa süre içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.

Web sitemiz, istatistik ve site güvenliği açısından kullanıcının; ip adresi, tarayıcı bilgileri, sistemde kalma süresi, giriş ve çıkış sayfaları gibi bazı sistem özelliklerini geçici olarak sistemimizde tutar. Bu veriler herhangi bir şekilde üçüncü şahıslarca paylaşılmaz sadece istatistik amacı ile tutulur ve belli bir süre sonra silinir.

Sitemizde barındırdığımız video ve görseller dinimize, kültürümüze ve ahlaki değerlerimize uygun olanlar içerisinden seçilmiştir. İnsanlık hali olarak gözden kaçan çocuklarımıza uygun olmadığını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen ilgili sayfa altındaki “Hata Bildir” butonu yardımıyla bizi bilgilendiriniz. Bildirimleriniz en kısa süre içerisinde incelenecek ve haklı bulunmanız halinde sistemimizden kaldırılacaktır. Çocuklarınızı güvenle web sitemizi kullanmaları hakkında yönlendirebilirsiniz.

Web sitemizde diğer benzer sitelerde gördüğünüz gibi aşırı reklam ile size boğmayacağız. Reklamlar sayesinde yayınlarımızı sürdürebilmekteyiz ancak bizleri de rahatsız eden şekilde gereksiz ve çok sayıda reklam olmayacaktır. Sitemizde daha önce yerleri belirlenen 1-3 reklam bulunacaktır. 

Yeni başladığımız yayın hayatımızda, eksiklerimiz ya da varsa görüş ve önerilerinizi değerli bulmaktayız. Lütfen gerekli gördüğünüz konularda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.