Sponsorlu Bağlantılar

Niloya - Görünmez Hayvan

Videoyu Oynat
22 October 2020, 08:06 06:54 4160

Niloya bahçede bisiklet sürerken birinin izlediğini fark eder. Taşın üstünde daha önce hiç görmediği bir hayvan görür. Hayvan ağacın gövdesine çıkınca bir anda kaybolur. Niloya hayvanın görünmez olmasına çok şaşırır. Hayvanın adını merak eder. Abisi Metelerin bahçesinde top oynamak için çağırır. Niloya gördüğü değişik havanın bir anda görünmez olduğunu anlatır. Abisi böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyler. Gördüğü hayvan topun üstüne gelince hemen abisine gösterir. Fakat hayvan yine ortadan kaybolur. Abisi onun ateşi olduğunu ve hayal gördüğünü söyler. 

Yanlarına Mete gelip neden top oynamak için gelmediklerini sorar. Abisi Niloya'nın görünmez hayvan gördüğünü söyler. Mete bu ilginç hayvanı merak eder. Hayvan bu sefer Murat'ın omzundadır. Onlar bakınca hayvan yine kaybolur. Abisi onu annesine götürüp ateşi olup olmadığına bakması için götürmeyi söyler. Niloya kızıp gider. Annesi onun ateşi olmadığını söyler. Abisi annesine Niloya'nın görünmez hayvan gördüğünü söyleyince annesi ona bir fotoğraf makinası verip hayvanı çekmesini ister. 

Niloya'nın Görünmez Hayvan Şarkı Sözleri:

Bir hayvan gördüm bahçede
Koşun gelin çabuk abi, Mete
Gelin bakın ne kadar değişik

Aaa yok, işte şimdi yine orada 
Bana bakıyor tam karşımda
Abimle Mete gelin bir yanıma

Aaa yok, hem bana bakıyor orada
Sonra yok oluyor ortada
Bir görüyorum bir göremiyorum

Şimdi yine yoktur bu nasıl hayvan
Hem bana bakıyor orada 
Sonra yok oluyor ortada

Bir görüyorum bir göremiyorum
Şimdi yine yoktur bu nasıl hayvan

Niloya her defasında hayvanı çeker. Fakat hayvanı çektiği an görünmez olduğu için fotoğrafta gözükmez. Üzgünce bir yerde otururken babası gelip neden üzgün olduğunu sorar. Bugün görünmez hayvan gördüğünü ve kimseye bir türlü gösteremediğini söyler. Hayvan yerde uzanan Tospik'in üstüne çıkar. Niloya hemen babasına gösterir. Hayvan yine görünmez olur. Babası Hayvanı eline alınca eski rengine geri döner. Babası bu hayvanın bukalemun olduğunu ve hemen renk değiştirmeden fotoğrafını çekmesini ister. Fotoğrafını çeker. Abisi ve Mete'ye çektiği hayvanı gösterir. Onlarda çok şaşırır. Abisi hayvanın Niloya'nın omzuna çıktığını görür. Mete göremeyince hayvanın renk değiştirdiğini söyler.