Z Takımı izle (38 video)

Z Takımı indir

23 Nisan 2021 tarihinde TRT Çocuk kanalında yayınlanmaya başlayan çizgi filmdir. Arda, Ela ve Efe'den oluşan Z Takımı, Z Şehri’nin altındaki yenilenebilir elementleri korumak için Bay B’ye karşı mücadele etmektedir. 

Şehrin dışında uzunca bir kulede yaşayan Bay B, Z elementini ele geçirebilmek için Z Şehri’ni yok etmek istemektedir. Bay B’nin şehre olan saldırılarını bertaraf etmek için Z Takımı’na Anneanne’leri yardım etmektedir. 

Z Şehri, yaşadıkları evrende doğa ile teknolojinin iç içe olduğu tek şehirdir. Şehir bu unvanını "Z elementi" adlı enerji kaynağından almaktadır. İnsanlar Z elementi sayesinde rahat bir yaşam sürdürmektedir. Z elementi şehrin altında yer aldığı için, Bay B kötü emellerine ulaşabilmek için şehri yok etmeye çalışmaktadır. 

Birçok başarısız denemeleri olsa da Bay B ile yardımcıları Vıcık ve Gorfi, Z elementini bulmak için yeni planlar yaparlar. Ekibimiz Z Takımı da var güçleriyle bu planları bozmaya çalışacaktır. 

Beğenilen Z Takımı karakterlerini ise aşağıdaki yer aldığı sıralamak mümkündür.

Arda : Z Takımı'nın lideridir. Uçan bir kaykayı ve farklı özelliklere sahip okları vardır.

Ela : Z Takımı'nın üyelerindendir. Paku adında bir sincabı vardır. Özel silahı, kısalarak kılıca ve uzayarak kırbaca dönüşebilir.

Efe : Z Takımı'nın kilolu ve gözlüklü üyesidir. İçine girerek kullandığı dev bir robotu vardır. Bu robot sayesinde uçabilir ve düşmanlarını tarayarak onlar hakkında bilgi sahibi olur.

Bay B : Z Şehri'ni ele geçirerek "Z elementi"ne sahip olmak isteyen kişidir. Oldukça kısa boyludur, bu sebeple özel bir kıyafetin içinde yürüyerek kendini çok uzun boyluymuş gibi gösterir.

Vıcık : Bay B'nin çalışmaları sırasında oluşmuştur. Bay B'nin yardımcısıdır. Saftır ve genellikle Bay B'den azar işitir.

Gorfi : Vıcık gibi o da Bay B'nin yardımcısıdır. Şeytani bir biyologtur.

Anneanne : Arda, Ela ve Efe'nin anneannesidir. Bilgisayar kullanmayı iyi bilir ve çocuklara Bay B'yi yenmede yardım eder.

Bu kategorimize arama motorlarına Z Takımı izle ya da Z Takımı indir yazarak da erişebilirsiniz.