Sponsorlu Bağlantılar

Aslan - Misafir Telaşı

Videoyu Oynat
8 July 2023, 14:53 11:00 800

Kendi alanı dışında günlük hayatı için de kullanabileceği bir dolu icadı olan Ömer Dayı'nın atölyesinde her işi için kullanabileceği robotlar (robottan kastımız gelişmiş ev aletleri) vardır.

Tabiri caizse adamın elini sıcak sudan soğuğa sokturmaz bu robotlar. Tostunu yapar, yemeğini hazırlar, meyvelerini doğrar, sebzelerinin suyunu sıkar, kısacası bütün mutfak işlerini ve daha fazlasını hallederler. Ömer Dayı akşama okuldan bir kaç arkadaşını davet etmiştir.

Onları atölyesinde ağırlayacak, unutamayacakları bir ziyafet çekecektir. Aklında bir menü vardır. Her zaman yaptığı, robotları

sayesinde mükemmelleştirdiği tariflerden oluşan bir liste... Ancak Ömer Dayı'nın atölyesinde -başka bir projesinin sonucu olarak -elektrikler kesilmiş, elektrik sistemi büyük tamir gerektirecek şekilde hasar görmüştür.

Davete az bir zamanı kalan adam manuel olarak işe girişir.

 

Ancak daha önce bu işleri hiç eliyle yapmadığı için hamurları açamaz, biberleri kesemez, dolduramaz, hiç bir işi tam olarak istediği gibi yapamaz. Dahası bazılarının nasıl yapıldığını dahi bilmemektedir adam.

Ömer Dayı'nın içler acısı halini gören Aslan ve arkadaşları adama yardım etmeye karar verirler.  

Bölümün devamı için videoyu izlemeye devam edebilirsiniz, iyi seyirler dileriz.