Sponsorlu Bağlantılar

Doru 80. Bölüm - Yeni Tuzak

Videoyu Oynat
20 May 2024, 14:53 11:20 303

Uzun zamandır Moya’yla ve yaklaşmakta olan insan istilasıyla meşgul olan sürü üyeleri, Gürbüz ve Nuri’nin kendilerini yakalama arzusunu neredeyse unutmuşlardır.  

Fakat çiftlik sahiplerinin onları yakalama isteği hiç azalmamıştır. Gürbüz, şehirden yeni getirttiği tuzaklarla ormana gider ve bunları çeşitli yerlere yerleştirmeye başlar. Fakat bir süre sonra tıpkı geçmişte olduğu gibi Nuri ve Hulusi’yi kaybeder. Bu sırada Kaju’yı sürüden ayrı yakalayan Moya, onun hafıza kaybını fırsata çevirmeye amaçlamıştır.  

Tatlı sözlerle Kaju’yı etkileyip, vadiden kendi isteğiyle uzaklaşması için ona türlü hikayeler anlatan Moya, tam onu etkileyecekken Gürbüz yollarına çıkar. Ormanda tek başına kalmaya zaten fobisi olan Gürbüz, karşısında kocaman ayıyı görünce telaşa kapılır ve sağa sola bilinçsizce koşmaya başlar.  

Aynı şekilde Kaju da ondan korkup koşmaya başlayınca, Gürbüzlerin az evvel yerleştirdiği tuzaklardan biri tetiklenir ve bu tuhaf üçlü bir anda kendilerini aynı kafesin içinde bulurlar. İşleri daha da karıştıran ise her birini ayrı ayrı arayan kurtlar, Doru ve Nuri ile Hulusi’nin de aynı anda oraya gelmeleri olur…