Sponsorlu Bağlantılar

Pijamaskeliler - Kedi Çocuk ve Ay Kubbesi

Videoyu Oynat
29 Aralık 2020, 23:18 12:01 593

Amaya, Greg ve Connor yarın ki okul dans yarışmasına hazırlanıyorlardır. Greg'in yeni ve özel dönen kasırga dansını yapmak için çok heyecanlıdır. Connor dansı merak edince Amaya dönen kasırga hareketini yapar. Connor bu danstan çok etkilenir ve kendisi de yapmaya çalışır. Dönen kasırga hareketini pek beceremediği için yere düşer. Okuldaki çocuklar dalga geçince Connor çok üzülür. Okulun bahçesinde yürümeye çıktıklarında karşılarına ay güveleri çıkar. Ay güveleri onlara bir davetiye verir. Ay Kız onları partisine davet etmiştir. Ay Kız'ın neler çevirdiklerini öğrenmek için gece olmasını beklerler. Gece çökünce pjamaskelilere dönüşürler. 

Ay Kız'ın düzenlediği partiye gitmek için karargahın önüne giderler. Ay Kız, kendi partisi için okulun dans malzemelerini çalmıştır. Ay Kız karargahın etrafını ay kubbeyle sarınca pijamaskeliler kapana kısılırlar. Bu sayede de Ay Kız okulun tüm dans malzemelerini çalabileceklerdir. Kertenkele ve Baykuş Kız ay kubbeyi aşmaya çalışsalar da başaramazlar. 

Kedi Çocuktan süper hız gücünü kullanarak dönen kasırga ile yere tünel kazmasını isterler. Fakat Kedi Çocuk dönen kasırgayı yapamadığı için yapmak istemez. Baykuş Kız ve Kertenkele, Kedi Çocuğu ikna edince dönen kasırgayı dener. Fakat dönerek ay kubbeye çarpar. Ay Kız gülerek onunla dalga geçer. Kedi çocuk bu durumdan çok rahatsız olur. Başka planlar yapıp gerçekleştirirler. Hepsi başarısız olur. Kedi Çocuğun başka çaresi olmadığı için dönen kasırgayı tekrar tekrar dener. Sonunda başarınca yerin altını delerek ay kubbesinin dışına çıkarlar. Ay Kız'dan ay gücünü alarak karargahın etrafındaki kubbeyi yok etmişlerdir. Bütün dans malzemelerini de okula götürürler. Connor artık dönen kasırga hareketini çok iyi yapıyordur.