Sponsorlu Bağlantılar

Aslan - İllüzyon Yarışması

Videoyu Oynat
4 Temmuz 2023, 10:12 10:41 472

Mahalleye bir kumpanya gelmiştir. Bir yarışma düzenleyen bu illüzyonistler topluluğu mahalleleri dolaşarak eğitebilecekleri minik yetenekler keşfetmek için yarışmalar düzenlemektedirler.  

Yarışmanın kazananlarını İllüzyon Fuarı'na götürerek, orada ustalardan ders alacakları bir hafta sonu seminerine katılmalarına önayak olacaklardır.

Mehmet ve daha önceki bölümlerde illüzyon gösterisi aracılığıyla bir araya gelmiş olduğu arkadaşı Ali, bu yarışmayı duyunca heyecandan deliye dönerler. Kendilerini aşmaları, daha öncekilerden farklı, daha canlı, değişik bir gösteri hazırlama çabasına girerler.  

Ancak yarışmaya göre her illüzyonistten belli başlı üç, basit gösterinin altından kalkmaları beklenmektedir. Değerlendirmeler bu üç şov üzerinden yapılacaktır. (Bozuk para kaybetme, dokunmadan kağıtları hareket ettirme ve kaşık bükme)

Mehmet ve Ali bu konulara dair yeterli bilgiye sahip değillerdir. Çalışmalara hemen başlasalar da bir türlü bu hileleri beceremezler.

Bunun üzerine Aslan, Zeynep ve Eren'in de yardımıyla hayal güçlerini kullanarak çözümler geliştirmeye çalışırlar. Videonun devamı için izlemeye devam edebilirsiniz çocuklar, iyi seyirler dileriz.